Проживання та цiни
Анексовано окупантами
 Iнформацiя
 
 Проживання
 та цiни

 
 Галерея
 Фестиваль "Спiвучий берег"
 Науково-практичнi конференцiї та семiнари"
 

Проживання Iнфраструктура Цiни
Проживання
Спальний корпус має 5 поверхiв. На всiх поверхах розташованi солярiї. Забезпечуються всi умови для комфортного проживання


2-мiснi номери з лоджiєю, холодною та гарячою водою, санвузлом, душем.

2-мiснi номери (полiпшенi) з лоджiєю, холодною та гарячою водою, санвузлом, душем, холодильником та телевiзором.Номери “люкс” з двома лоджiями, вiтальнею, спальнею та ванною кiмнатою, холодною та гарячою водою, холодильником, телевiзором.

Номери “люкс” з двома лоджiями, вiтальнею, спальнею та ванною кiмнатою, холодною та гарячою водою, електронагрiвачем проточної води, кондицiонером, холодильником, телевiзором.

Крiм того, є можливiсть поселення у гуртожитку при пансiонатi у 3-х або 4-мiсних номерах, на 2 кiмнати – один душ, туалет, мийка. Розташований гуртожиток у 500 метрах вiд моря.


Iнфраструктура
Центр має свiй облаштований пiсчано-гальковий пляж з вбиральнями, тентами та лежаками. Тут же ж розташований бар. Є рятувальна станцiя ССВОД. Поруч з пляжем розташований ринок фруктiв, вина, молочних продуктiв та товарiв для дiтей, сiльський магазин.
Досхочу накупавшись та прийнявши сонячнi ванни вiдпочиваючi можуть посидiти у затiнку дерев парку або вiдвiдати бари, бiблiотеку чи кiнотеатр.

Для любителiв активного здорового вiдпочинку є чудово обладнаний тренажерний зал, зал для настiльного тенiсу, бiльярду, футбольний, волейбольний та баскетбольний майданчики.
Поруч з комплексом - зариблена частина Захiдного Булганаку (карась, карп, окунь та iн.), що створює чудовi можливостi для рибалок. 
Завдяки переговорному пункту вiдпочиваючi можуть зателефонувати до будь-якої країни свiту. 
Для любителiв культурного вiдпочинку щодня органiзовуються (за додаткову плату) екскурсiї до Севастополя, Херсонесу, Ялти, Алупки, Бахчисараю, гiрських печерних монастирiв, мармурової та червоної печер та iн.
Для дiтей проводяться днi Нептуна, вiкторини та iн.
Сфера послуг для забезпечення максимального комфорту вiдпочиваючих постiйно розширюється. У найближчий час планується створити iнтернет-кафе та човнову станцiю, а також iгрову кiмнату та гуртки з плавання та малювання для дiтей.
А ввечерi – дискотека з професiйним DJєм.
У медпунктi можна отримати медичну допомогу або сеанс лiкувального масажу.
Комплекс знаходиться у 5 км вiд м. Нiколаївка, яке славиться своєю широкою розважальною iнфраструктурою, що приваблює до себе вiдпочиваючих зi всього захiдного узбережжя, де також розташованi самi насиченi та дешевi фруктово-овочевi базари. 
Харчування
3-и разове, власна їдальня, що складається з двох залiв ресторанного типу. В асортиментi завжди свiжi фрукти, овочi, молочна продукцiя.
Вибiр страв з меню.
Обслуговують їдальню студенти Вищого кулiнарного училища м. Києва
 


Цiни

До вартостi путiвок входить проживання, харчування та доставка з/до Сiмферополя у днi заїздiв. Путiвка розрахована на 14 днiв.
Вартiсть однiєї путiвки на одну особу з розрахунку на один день проживання у корпусi пансiонату

Номер червень, вересень липень, серпень
1 Однокiмнатний 2-мiсний номер 216,00 225,50
2 Двокiмнатний 2-мiсний номер з холодильником та телевiзором 280,50 289,50
2 Двокiмнатний 4-мiсний номер з холодильником та телевiзором 271,50 276

У гуртожитку разташування кiмнат блочне: чотири номери у кожному, зi зручностями на 2 номери у блоцi, душова - на 1-му поверсi. При проживаннi у гуртожитку до вартостi входить проживання та доставка з/до Сiмферополя у днi заїздiв. Харчування сплачується окремо - 70 грн за добу
Вартiсть однiєї путiвки на одну особу з розрахунку на один день проживання у гуртожитку

Номер травень червень, вересень липень, серпень
1 4-мiсний номер у гуртожитку 45 45 55

Цiни наведенi у гривнях з ПДВ.
Побажання та зауваження ми чекаємо за адресою osk@sv3.net.ua
Всi права застережено © MykSyd 2009 рiк
Сторiнку створено MykSyd ©